Dom pod Krakowem, gm. Zabierzów (Aleksandrowice)

Osiedle Park Aleksandrowice to kameralna inwestycja zlokalizowana w Aleksandrowicach, w cichej i bardzo spokojnej okolicy kilka minut od Krakowa, w niedalekiej okolicy Zalew Kryspinów czy Lotnisko Balice.

Domy znajdują się przy samym lesie i na tyle daleko od drogi, aby nie był słychać ruchu samochodowego. Widok na wszechobecną zieleń oraz słyszalny śpiew ptaków umożliwiają całkowite wyciszenie po dniu spędzonym w mieście.

Zaprojektowano cztery domy jednorodzinne dwulokalowe (bliźniaki) o powierzchniach mieszkaniowych 106 m² dla każdego z przynależnym ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej jak i na zewnątrz. Inwestor zadbał również o miejsca dla gości przed osiedlem.

Dom z przestronnym pokojem dziennym na parterze i trzema sypialniami na piętrze. Istnieje możliwość adaptacji poddasza, dzięki czemu można uzyskać dodatkowo ok. 16 m2 pow. użytkowej (ok 40 m2 po podłodze).

Należy podkreślić WYSOKĄ jakość wykonania – w tej cenie nie znajdą Państwo takiego domu, w takiej lokalizacji, w takiej cenie.

Termin zakończenia budowy to III kw. 2022 roku. jednak już jest możliwość prezentacji domu bezpośrednio na terenie inwestycji.

Cena: 675 000 zł

Dom sprzedawany w stanie deweloperskim z miejscami postojowymi w cenie.

Będą Państwo finansowali zakup nieruchomości kredytem hipotecznym? Współpracując z doradcami kredytowymi Finseka, oprócz pełnego wsparcia przy formalnościach, gwarantujemy również dodatkowe korzyści!

Zapraszam,
Klaudia Zając

Wizualizacje są publikowane w celach informacyjnych, mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Pozostałe Oferty.