Kraków, ul. Trybuny Ludów (Podgórze Duchackie)

Trybuny Ludów 27 to komfortowy 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdą Państwo 10 apartamentów o zróżnicowanych metrażach. Do dyspozycji oddajemy wnętrza o powierzchni od 36,16 do 74,95 m2, z których każde posiadać będzie własny balkon bądź taras. Na parterze budynku zlokalizowany będzie niewielki lokal usługowy.

Inwestycja ta, to miejsce dobrze skomunikowane i łatwo dostępne. Linie tramwajowe, w tym szybki tramwaj, zlokalizowane są w odległości ok.650m, a przystanek autobusowy w odległości 250 m od nieruchomości.

Sąsiedztwo Parku Rzecznego Drwinka oraz Parku Duchackiego, w którym można znaleźć malownicze stawy dworskie, bliskość terenów rekreacyjnych wokół Kopca Krakusa i w rejonie Kamieniołomu Liban, dostępność infrastruktury publicznej, takiej jak żłobki, szkoły, przedszkola oraz przychodnia.

Będą Państwo finansowali zakup nieruchomości kredytem hipotecznym? Współpracując z doradcami kredytowymi Finseka, oprócz pełnego wsparcia przy formalnościach, gwarantujemy również dodatkowe korzyści!

Zapraszam,
Klaudia Zając

Wizualizacje są publikowane w celach informacyjnych, mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Pozostałe Oferty.