Kraków, ulica Puszkarska (Podgórze Duchackie)

Starannie zaprojektowane układy mieszkań o zróżnicowanej powierzchni na osiedlu BONARKA LIVING zaspokoją odmienne potrzeby i style życia. Obszar pomiędzy budynkami w formie parkowej z układem licznych, dobrze skomunikowanych alejek i ławkami nawiązującymi stylem do ogrodowych mebli, tworzy spokojną i relaksującą atmosferę. Z myślą o najmłodszych pomyślano o kreatywnej przestrzeni zabaw plenerowych, która będzie obejmowała: ściankę wspinaczkową, huśtawkę „bocianie gniazdo”, górki ze zjeżdżalnią, drabinką i tunelem oraz konstrukcję namiotu tipi. Urządzenia do rekreacji dla najmłodszych położone są na nawierzchni trawiastej i piaszczystej, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zabaw i bogate doświadczenia sensoryczne.

W północnej części osiedla zaplanowano strefę rekreacji, w której pomyślano o młodzieży i dorosłych. Na terenie znajdą się między innymi drabinki do fitnessu, platformy do ćwiczeń m.in. jogi czy ławeczki gimnastyczne. Wszystko wśród zaaranżowanej zieleni sprzyjającej odpoczynkowi.

Będą Państwo finansowali zakup nieruchomości kredytem hipotecznym? Współpracując z doradcami kredytowymi Finseka, oprócz pełnego wsparcia przy formalnościach, gwarantujemy również dodatkowe korzyści!

Zapraszam,
Klaudia Zając

Wizualizacje są publikowane w celach informacyjnych, mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Pozostałe Oferty.