Wieliczka, ul. Bolesława Chrobrego

Mieszkanie gotowe do wejścia – Murapol Królewskie Tarasy to kameralne osiedle położone w sercu Wieliczki, z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa.

Wieliczka, nie bez powodu, staje się coraz popularniejszą lokalizacją. Dogodna komunikacja: autem do centrum Krakowa dojedziemy w zaledwie 20 minut. Dla osób, które traktują Wieliczkę jako bazę wypadową do stolicy Małopolski, atutem jest bliskość dworca PKP i dogodnych, ekonomicznych, połączeń kolejowych.

Nieruchomość składa się:
[26.42 m2] pokój z aneksem kuchennym
[4.06 m2] łazienka
+ balkon

Na miejscu są szkoły i żłobki, przychodnie, apteki oraz liczne sklepy. Zielona okolica: Inwestycja jest zlokalizowana w atrakcyjnej części Wieliczki. Tuż obok znajduje się Park im. Adama Mickiewicza, co pozwala mieszkańcom zażyć relaksu i odnaleźć ciszę pośród przyrody.

W okolicy są liczne miejsca zachęcające do sportowej aktywności. W pobliżu znajduje się również cichy i urokliwy Las Krzyszkowicki.

Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim.

Będą Państwo finansowali zakup nieruchomości kredytem hipotecznym? Współpracując z doradcami kredytowymi Finseka, oprócz pełnego wsparcia przy formalnościach, gwarantujemy również dodatkowe korzyści!

Zapraszam,
Klaudia Zając

Wizualizacje są publikowane w celach informacyjnych, mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Pozostałe Oferty.