Strona Główna

Usługi.

Praca ze mną jest zawsze wyjątkowa. Przygotowuje indywidualną strategię, opartą o przeprowadzony wywiad z właścicielem nieruchomości. Jest to wynik połączenia wiedzy z doświadczeniem. Skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością zaprezentuje Ci dlaczego warto ze mną współpracować.

Przygotowuję oraz procesuję sprzedaż nieruchomości.

Wykonuję home staging wraz z profesjonalną sesją fotograficzną.

Zapewniam pomoc administracyjna oraz prawną przy całej transakcji.

Zarządzam nieruchomościami przy przeznaczeniu na wynajem długoterminowy.

Poszukuję nieruchomości na zlecenie zgodnie z wytycznymi Klienta.

Szczegółowych informacji udzielam na bezpośrednim spotkaniu.

//klaudiazajac.pl/wp-content/uploads/2022/06/DSC_0180-kopia-crop.jpg

Klaudia Zając

Z branżą rynku nieruchomości jestem związana od 2014 roku. Pracę zawodową rozpoczynałam w jednej z największych firm deweloperskich w Polsce, gdzie byłam odpowiedzialna za sprzedaż wielu krakowskich projektów.

W swojej karierze zawodowej, procesowałam również sprzedaż najdroższego budynku mieszkalnego w Krakowie. W jednym zdaniu - kocham to co robię. Zadowolenie moich Klientów daje Mi największą satysfakcję.

Absolwentka Politechniki Krakowskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej. Miłośniczka połączenia włoskiej kuchni z nowojorskim wnętrzem.

Wyróżnia mnie wieloletnie doświadczenie połączone z pasją co wiąże się z nieustannym rozwojem oraz zadowoleniem Klientów.

Wybrane nieruchomości na sprzedaż.

Poniżej prezentuję wybrane nieruchomości, które mam przyjemność sprzedawać. Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i kontaktu telefonicznego celem uzyskania więcej szczegółów.

Skontaktuj się ze mną już dziś.

Dane kontaktowe

30-605 Kraków
ul. Aleksandra Fredry 13 lok. 3
784 346 852
office@klaudiazajac.pl
10-18 od pon do pt

Instagram
Facebook

    Administratorem Pana/i danych osobowych jest Panią Klaudia Zając prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Klaudia Zając Real Estates, wpisaną do centralnej ewidencji i działalności gospodarczej pod numerem NIP: 6372183603, REGON: 389325692, ul. Aleksandra Fredry 13 lok. 3, 30-605 Kraków

    Partnerzy.

    Dzięki współpracy z wiodącymi firmami deweloperskimi oraz renomowanymi agencjami nieruchomości, mam możliwość prezentowania pełnej oferty dostępnej na rynku mieszkaniowym w Krakowie.